Світогляд .......
Блог
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 100

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Реклама

Новини

Пошук

Реклама

Архів записів

Друзі сайту
Таємниці світу

Хмарка тегів

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.06.2024, 14:10

Головна » 2010 » Квітень » 8 » Як душа "викривляє" наше тіло й обличчя
12:23
Як душа "викривляє" наше тіло й обличчя

Ви, напевно, помічали, що ваше обличчя при уважному розгляді не симетричне? Втім, як і тіло.
Думаєте, це випадковість? Сьогодні вчені вважають, що таким чином проявляються якості нашої душі на тлінній оболонці.
А в народі цю особливість помітили давним-давно. «Бог шельму мітить», - здавна говорять про тих, чиї явні чи приховані вади так чи інакше відображені в зовнішньому вигляді. Ще народна мудрість стверджує, що «з лиця води не пити», але, тим не менше, особа говорить багато про що ...
Відомо, що права півкуля відповідає за ліву частину нашого тіла, а ліва - за праву. Тому у «лівші» активніше працює права півкуля, а у «правші», навпаки, ліве. Давайте розберемося, за що відповідає кожне з них.
Вчені стверджують, що ліва півкуля курирує логіку, аналіз, кількісну обробку інформації та вироблення стратегії поведінки. Отже, люди, у яких домінує ліва півкуля, найчастіше займаються наукою, адмініструванням, бізнесом - зайняті в тих сферах, де необхідно приймати логічно обгрунтовані рішення.
А права півкуля відповідає за інтуїцію, уяву, творчість, цілісне сприйняття ситуації. Значить, людям «правопівкульним» близькі творчі професії. Поети, музиканти, актори і художники, перш за все, покладаються на свою інтуїцію, почуття та емоції.
Але якщо одне з півкуль домінує надмірно, це призводить до дисгармонії особистості. А під гармонією треба розуміти узгодженість двох начал в людині - інтуїції і логіки або духу і розуму.
Але О. М. Ануашвілі, нині професор, доктор технічних і психологічних наук, в результаті досліджень встановив, що ця закономірність не стосується нашого обличчя. Виявляється, на правій частині нашого обличчя проектується стан правої півкулі, а на лівій половині - лівого. А оскільки, багатьом з нас далеко до особистісної гармонії, наші обличчя несиметричні. Вчені спробували складати портрет людини з двох лівих чи правих двох половинок. І тут з'ясувалося, що таким чином часто виходять абсолютно різні портрети. У системі Автанділа Ануашвілі портрет з правих половинок особи називається «духовним», а з лівих - «життєвим».
У цієї системи виявилася одна чудова властивість - просте спостереження на екрані комп'ютера портретів, складених з двох однакових половинок свого обличчя, приводить до гармонізації особистості! До такого несподіваного відкриття прийшли вчені, які працюють під керівництвом Автанділа Миколайовича. Результати, за їх твердженням, виходять вражаючі. Бували випадки лікування психічних і неврологічних захворювань, пияцтва і т.д.
«Корекція відбувається на основі зорово-зворотного зв'язку. У мозку коливальні процеси відбуваються синхронно. Це може перебудувати весь організм і все життя, відновити цілісність, гармонізувати особистість », - запевняє О. М. Ануашвілі.
На основі результатів цих досліджень А. М. Ануашвілі розробив метод відео-комп'ютерної психодіагностики та психокорекції (ВКП), на який одержав медичний патент. Що ж являє собою цей метод?
Метод заснований на визначенні функціональної асиметрії двох півкуль головного мозку. Зображення людини вводиться в комп'ютер, спеціальна програма будує два портрети з половинок його особи - «духовний» і «життєвий», а потім порівнює їх. Визначається домінування одного з півкуль головного мозку, різниці амплітуд коливальних процесів у півкулях. Після чого комп'ютер видає психологічну та професійну характеристики, прогноз поведінки в різних ситуаціях, рекомендації з професійної орієнтації та гармонізації особистості. Достовірність такої комп'ютерної діагностики дуже висока.
Це простий та зручний метод, наприклад, для прийому на роботу. Ніяких тобі психологічних тестів з величезною кількістю питань. Є і ще чимало областей, в яких комп'ютерна психодіагностика та психокорекція може чудово працювати і на сьогоднішній день вже працює.
ВКП застосовується в Державній службі РФ, у Генеральному штабі ЗС РФ, в Центрі перспективних медичних технологій, а також у медичних центрах для об'єктивної психодіагностики, психокорекції та сімейної психотерапії в Росії, в країнах СНД і за кордоном.
Втім, сьогодні кожна людина, що має доступ до ПК, може ввести своє зображення в комп'ютер, і за допомогою графічного редактора побудувати два портрети - «лівий» і «правий». І, як радять творці системи психодіагностики, хоча б тиждень кожен день по 10-15 хвилин дивитися на «себе любимого» в двох варіантах. Таким чином можна позбутися від багатьох проблем. Погодьтеся, не так вже це й важко.
Спробуйте, а раптом допоможе? І ваше життя потече по-новому - гармонійно і легко.
Переглядів: 1097 | Додав: vodafon | Теги: ТІЛО І ОБЛИЧЧЯ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
dth="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Імя *:
Email:
Код *:
Copyright MyCorp © 2024