Світогляд .......
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 94

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Реклама

Новини

Пошук

Реклама

Архів записів

Друзі сайту
Таємниці світу

Хмарка тегів

Вітаю Вас, Гість · RSS 08.02.2023, 15:09

Головна » 2010 » Квітень » 11 » Послання води. Таємні коди кристалів льоду.
23:31
Послання води. Таємні коди кристалів льоду.

       Дослідження знаменитого японського вченого й цілителя Масару Емото показують, що вода здатна вбирати, зберігати і передавати людські думки й емоції. Форма кристалів льоду, що утворюються при замерзанні води, не тільки залежить від її чистоти, але і змінюється в залежності від того, яку над цією водою виконують музику, які їй показують зображення та вимовляють слова, і навіть від того, думають люди про неї або не звертають на неї уваги. Доктор Емото вважає, що, оскільки вода здатна реагувати на дуже широкий спектр електромагнітних коливань («вібрацій», або ХАДО, як він їх називає), вона відображає фундаментальні властивості всесвіту в цілому. Як люди, так і вся наша Земля на 70 відсотків складається з води. Вода - це сполучна ланка між духом і матерією. Тому, переконаний Масару Емото, ми можемо зцілити самих себе і планету, свідомо культивуючи найважливіші позитивні «вібрації» кохання і вдячності. Масару Емото розшифровує інформацію, закладену в кристалах замороженої води, - і отримує приголомшливі результати! Якщо ви до цих пір сумніваєтеся в тому, що ваші думки впливають на світ навколо вас, познайомтеся з працями Емото. Експерименти японського вченого Масару Емото переконливо демонструють вплив, людської свідомості на матерію - в даному випадку на воду.

На відміну від води з-під крана, природна вода має здатність утворювати безліч чудових кристалів, які стають ще більш прекрасними, якщо піддати воду впливу красивої музики. Дивно різні кристали виходять, якщо вимовити над водою такі несхожі за змістом фрази, як «спасибі» і «ти дурень». Кристали дадуть нам ще багато уроків про те, як ми могли б (і як повинні) прожити своє життя.

Людське тіло в середньому на 70% складається з води. Ми починаємо наше життя у вигляді плоду, який складається з води на 99%  Коли ми народжуємося, вода складає 90% нашого тіла, а до того часу, коли ми досягаємо дорослого віку, вміст води знижується до 70%. Якщо ми помираємо в глибокій старості, то наше тіло складається з води приблизно на 50%. Іншими словами, на всьому протязі нашого життя ми існуємо головним чином у вигляді води. З фізичної точки зору людина - це вода.

Вода в річці залишається чистою тому, що вона рухається. Коли вода стає застійною, вона помирає. Тому вода повинна постійно бути в русі. Вода, або кров, в тілі хворої людини застоюється. Коли кров перестає текти, тіло починає розкладатися, а якщо кров у мозку зупиняється, це може загрожувати життю. Але чому кров стає застійною? Ми можемо розглядати цей стан як застій емоцій. Сучасні дослідники показали, що стан свідомості безпосередньо впливає на стан тіла. Коли ви живете повним життям, отримуєте від нйого задоволення, ви відчуваєте себе краще і в фізичному плані, а коли ваше життя наповнена боротьбою і жалями, ваше тіло теж знає про це. Отже, коли ваші емоції протікають через ваше тіло, ви відчуваєте почуття радості і рухаєтеся назустріч фізичному здоров'ю. Рух, зміна, течія - це і є життя.
Якщо прийняти як даність, що, перш ніж стати людьми, ми існували у формі води, ми ближче підійдемо до відповіді на основне питання: що таке людина. Зрозумівши воду, ми будемо краще розуміти людське тіло і, можливо, навіть розкриємо велику таємницю - чому ми народилися і чому існуємо саме так, а не інакше. Отже, що таке вода? Можна було б сміливо сказати, що це життєва сила. Втративши 50% води з тіла, ми вже не зможемо підтримувати життя. Завдяки воді, яка переноситься кров'ю та внутрішніми рідинами організму, поживні речовини циркулюють по нашому тілу. Цей потік води дає нам можливість жити активним життям. Вода відіграє в нашому тілі роль переносника енергії. Таке перенесення енергії схожий на вантажну машину, яка рухається через все тіло. Якщо тіло засмічене і брудно, тоді і вантаж в цій машині також стане брудним. Тому так важливо, щоб вода завжди залишалася чистою.
Сьогодні більше, ніж будь-коли, медичне співтовариство починає дивитися на воду як на переносник енергії і навіть використовує ї
ї для лікування хвороб. Одна з галузей медицини, які визнають важливе значення води, - гомеопатія.

Отже, вода має здатність копіювати й запам'ятовувати інформацію. Ми навіть можемо припустити, що вода океану зберігає пам'ять про створіння, що мешкали в його глибинах. Льодовики теж можуть вміщати в себе мільйони років історії нашої планети. Вода циркулює навколо земної кулі, протікає через наші тіла і розноситься потім по всьому світу. Якщо б ми могли прочитати інформацію, яка зберігається в пам'яті води, то дізналися б історію епічних масштабів. Зрозуміти воду - означає зрозуміти всесвіт, всі чудеса природи і саме життя.

У Японії кажуть, що слова, що йдуть від душі, належать духу, який називається котодама, або «дух слів», а вимовляючи слова, ми отримуємо здатність змінювати світ. Ми всі знаємо, що слова мають величезний вплив на те, як ми думаємо і відчуваємо, і що справи звичайно йдуть більш гладко, якщо використовувати підбадьорливі слова. Проте до цих пір ми не мали можливості на власні очі побачити дію позитивних слів. Слова - це прояви душі. І цілком ймовірно, що стан нашої душі має великий вплив на воду (складову, як ми пам'ятаємо, не менше 70% нашого тіла) і, таким чином, дуже сильно впливає на наші тіла. Люди, що володіють хорошим здоров'ям, зазвичай володіють і сильним духом. І дійсно, здоровий дух найбільш зручно почуває себе саме в здоровому тілі.  
До тих пір поки ми не змінимо понівечений світ, в якому всі ми живемо, і поки не навчимося лікувати поранену душу, кількість людей, що страждають від фізичних хвороб, не зменшиться.
Отже, що ж це таке - потворність світу? Потворність світу - це потворність душі, і подібні потворності можуть впливати на сам всесвіт. Одна крапля, що впала в ставок, породжує кола, які поширюються нескінченно. Потворність одній лише душі поширюється на весь світ, породжуючи глобальні потворності.Але не все втрачено - надія ще є. Є порятунок, і він називається «любов і вдячність».
Земля шукає. Вона хоче бути прекрасною. Вона хоче бути така прекрасна, як це тільки можливо.
 
Самий прекрасний з усіх кристалів, кристал, який створений «любов'ю і вдячністю». Мабуть, саме на цьому засновані всі релігії світу, і, якщо б всі жили в любові і вдячності, закони стали б не потрібні. «Любов і вдячність» - ось ті слова, які повинні служити нам провідником у цьому світі.
Вода ясно показує нам, як ми повинні прожити наше життя. Історія води починається з кожної окремої клітинки і охоплює весь Всесвіт
.

Категорія: Секрети світу | Переглядів: 3087 | Додав: vodafon | Теги: Послання води. Таємні коди кристалі | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Імя *:
Email:
Код *:
Copyright MyCorp © 2023