Світогляд .......
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 94

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Реклама

Новини

Пошук

Реклама

Архів записів

Друзі сайту
Таємниці світу

Хмарка тегів

Вітаю Вас, Гість · RSS 08.02.2023, 16:37

Головна » 2010 » Квітень » 20 » ФЕНОМЕН НЛО
19:53
ФЕНОМЕН НЛО

НЛО - це реальні фізичні об'єкти. Проте зовсім не обов'язково інопланетні космічні кораблі. По правді кажучи, позаземна гіпотеза недостатньо незвична для пояснення фактів. Якщо НЛО - не космічні кораблі, чим ще вони можуть бути? Яке дослідження може одночасно врахувати їх фізичні властивості, вплив на суспільство, зовнішній вигляд їхніх мешканців і здаються абсурдними елементи їх поведінки? Як ми можемо пояснити, чому феномен, добре знайомий сільським жителям, уникає відкритого контакту, вибираючи для своїх послань форму химерних викрадень і провокуючи досить дивні інциденти? Після неодноразового аналізу цих сил вимальовується подання, що йде далі ідеї про прості технічні апарати, побудовані високорозвиненими цивілізаціями з інших планет.  
Є версія, що феномен НЛО - це скоріше вказівка на існування інших вимірів поза простору - часу, може, НЛО прилітають не з Всесвіту - нашого Універсуму, - а з оточуючого нас Мультиверсуму, але ми вперто продовжуємо заперечувати цю бентежучу нас реальність, незважаючи на докази, накопичені за довгі часи. Подібна гіпотеза необхідна для одночасного пояснення нинішніх випадків і хронік магонії "викрадень" і психічного компонента.  Навколо нас, існує світ, що виходить за межі простору і часу. До цього висновку прийшли  дослідники. Деякі, правда, потім, глибоко зневірившись, відмовилися від нього.

НЛО представляють собою фізичні прояви, які неможливо зрозуміти поза їх психічної і символічної реальності. Ми спостерігаємо не навалу істот, які прибули з далекого космосу, а певну духовну систему, яка впливає на людей і знаходить своє застосування в людях.Щоб окреслити адекватні рамки дослідження, корисно поміркувати над варіантами сучасної картини світу, коли видимі чудеса могли б відбуватися, не порушуючи законів фізики, а психічні феномени були б скоріше правилом, ніж винятком. У межах такої картини НЛО могли б бути і з Землі, не будучи винаходом людини, і з іншої галактики, не будучи космічними кораблями.

В останні роки з'явилися нові, більш плідні ідеї. Можливо, існує набагато більше число вимірювань. Найцікавіші результати випливають з теорії "суперструн", що з'явилася в 70-і роки. Багато фізиків-теоретиків, які працюють сьогодні в цій області, вважають, що Всесвіт народився з нестійкого десятивимірного ядра. На думку Такуя і Трейнер, "шість вимірювань згорнулися, залишивши недоторканим наш чотиривимірний Всесвіт". Ці нові ідеї, можливо, будуть оскаржені, а можливо, розвинені і вдосконалені. І такі паранормальні феномени, як НЛО, можуть дати цінний матеріал для цього фундаментального спору.
Інша цікава грань феномена НЛО стосується теорії інформації. Відповідно до сучасної фізики, зокрема на думку Брілюена, Бегора і Рогстейна, інформація і ентропія тісно пов'язані між собою. Цей зв'язок чітко виражена Брілюена: Зазвичай ентропія розглядається як відображення стану безладу фізичної системи. Точніше можна сказати, що ентропія вимірює брак інформації про справжню структуру системи. Отже, у процесі фізичного виміру неможливо отримати жодної інформації, не змінивши ентропію Всесвіту, тобто показник стану космічного безладу. Отже, кинутий новий виклик фізикам: як визначити безлад? Це завдання, пише Р. Шефрот, не з легких. Деякі вчені складають на полицях папери й книги в удаваному безладді. Насправді ж вони чудово знають, де знайти що цікавить їх документ. Якщо хто-небудь наведе там порядок , нещасний господар буде не в змозі що-небудь відшукати. У тому разі очевидно, що здається безлад - на  справі порядок, і навпаки.  
Щодо взаємозв'язку цих фізичних величин французький фізик Коста де Борегар писав: "Мабуть, у природі ймовірності існує щось, що забезпечує дієвий зв'язок між об'єктивним і суб'єктивним, між матерією і духом". Він підкреслює, що в докібернетичній фізиці спостереження розглядалося як процес, позбавлений таємниці, що не вимагає ніякого пояснення, тоді як свобода дій, навпаки, "сприймалася як фізична неможливість і психологічна ілюзія". У рамках сучасної фізики ці подання зазнали радикальні зміни.
Основна частина теорій, висунутих для пояснення паранормальних явищ, запозичає в фізики класичні концепції просторово-часових вимірів. Ці концепції здаються  застарілими. Насправі, вони нічого не дають ні для розуміння телепатії, ні для розуміння переміщення предметів на відстані, ні для розуміння викрадень, що вживаються НЛО. Енергія та інформація - це одне і те ж, але розглядається під двома різними кутами зору. Наші викладачі фізики вчать нас цього, але самі ніколи не замислюються про результати такого навчання. Мабуть, треба скинути "просторово-часові" ланцюги, обплутують наші теорії по руках і ногах. Пространствочасові координати ведуть свій початок від графічного представлення.  
Чудовий діалог Кардано з двома сільфамі, у яких не було згоди щодо походження Всесвіту, дуже добре резюмує цю проблему. Один з сільфов вважав, що світ існував споконвічно. Інший же був ближче до ісламського окказіоналізму: Всесвіт - це світ випадкових подій. Простір і час, можуть бути адекватними поняттями, щоб накреслити шлях локомотива, але абсолютно марні для пошуку інформації. Позірним винятком представляються бібліотеки, але той, хто намагався знайти що-небудь у сучасній бібліотеці з нескінченними полицями, що вишикувалися рядами уздовж вертикальних стін, визнає, до якої міри важко відрізнити порядок від безладу в декартових координатах.
Сучасні фахівці з інформатики давно вже знають, що розташування по порядку в просторі і в часі великого масиву даних, що надходять з високою швидкістю, є найгіршим способом з усіх можливих. У великій комп'ютерній базі даних тематично пов'язані записи не розміщують у послідовному порядку. Набагато зручніше вводити їх в пам'ять в міру надходження, а для подальшого їх вилучення побудувати алгоритм, заснований на ключовому слові ("хеш-код", якщо користуватися спеціальною термінологією). Така процедура дозволяє вибудувати індекс записів у довільному порядку. Тоді ймовірність служить таким собі сполучною ланкою між об'єктивною річчю, місцем запису, і чимось суб'єктивним, проханням отримати ту чи іншу інформацію. Синхронність подій і всілякі збіги, якими рясніє наше життя, наводять на думку, що світ організований скоріше як база даних, випадковим чином організованих (Мультиверсум), ніж бібліотека з послідовно розставленими книгами (чотиривимірні Всесвіт традиційної фізики).
Якщо четвертий вимір (час), існування якого ми допускаємо, насправді відсутній, то людський мозок, можливо, сприймає події асоціативно. Так, як це роблять сучасні комп'ютери. Користувач "викликає" потрібні йому записи, вдаючись до ключових слів - словами керуючим. Наприклад, якщо він запитує всі перетини між множинами "мікрохвилі" і "мігрень", то може знайти два десятки статей, про існування яких навіть не підозрював. Якщо ми живемо швидше в асоціативному Всесвіті системного програміста, ніж у "послідовному" Всесвіті фізика, який сповідує ідею простору - часу, тоді чудеса вже перестають сприйматися як ірраціональні події. Філософія, що випливає з подібних міркувань, була б ближче до ісламського окказіоналізму, ніж до картезіанської і ньютонової Всесвіту. І тоді слід було б виробити нову теорію інформації, яка могла б розповісти багато цікавого про зв'язок з мешканцями інших фізичних реальностей, створіннями Мультиверсум, і пролити нове світло на досвід очевидців, викрадених НЛО.
Чи повинні ми вірити очевидцям, що описують своє перебування на борту НЛО?
 Ці події відбулися в межах реальності, яку ми наразі просто не розуміємо; вплив був зроблений на ту частину людської свідомості, яку ми теж ще не відкрили. Феномен НЛО - це один із засобів, за допомогою якого невідома форма розуму надзвичайної складності спілкується з нами на символічному рівні. Ніщо не вказує на її інопланетне походження. Швидше, вона з лихвою доводить, що має доступ до таких психічних процесів, які ми ще не тільки не підкорили собі, але навіть і не досліджували. Перед лицем такої взаємодії на символічному й міфологічному рівні всі наші сеанси гіпнозу і дослідження з імплантації думки можуть виявитися настільки ж несерйозним заняттям, як і питання інквізиторів, задані чаклункам, що повернулися з шабашу, і пошуки диявольських відмітин на їхніх тілах.
Якщо оточуючий нас світ витканий з подій, символічні прояви, що супроводжують повідомлення про НЛО, повинні розглядатися в якості першорядного чинника. Якщо ми уявимо собі матеріальний світ як асоціативний Всесвіт, простір інформаційних подій, тоді свідомість - це не просто локальна функція людського мозку.  Визначається свідомість скоріше як процес, за допомогою якого здобуваються й аналізуються інформаційні асоціації. А ілюзія часу і простору буде тоді просто вторинним ефектом свідомості, яке аналізує асоціації. У рамках такої теорії явища, що здаються паранормальними, на зразок телепатії і передбачення, перестануть дивувати і перейдуть у розряд буденних, а НЛО втратять добру половину свого дивацтва. Ці явища виявляться природною стороною реальності людської свідомості. Я пропоную вивчати повідомлення про "контакти" на цьому рівні, навіть якщо ми ще дуже і дуже далекі від того, щоб спрямувати наші роздуми по дорозі до формальних рівнянь нової фізики.
Багато років феномен НЛО служив опорою людської уяви, основою для людської трагедії, фабрикою мрій. Ми відобразили його в кіно, поезії, музиці, фантастиці. А він відбився в нас. Він не намагається спілкуватися з окремими індивідами, групою, урядом. А чому він повинен робити це? Феномен функціонує як операційна система символічної комунікації на рівні всієї земної кулі. Він взаємодіє з чимось, що належить людству в цілому, але ми не знаємо з чим. Він є складовою частиною навколишнього середовища, системою контролю людської еволюції. Але його вплив, замість того щоб бути просто фізичним, відчуваються і в наших віруваннях. Він впливає на те, що ми називаємо духовним життям. Він зачіпає нашу політику, історію, культуру. Він був характерною рисою нашого минулого. Безсумнівно, він з'явиться і невід'ємною частиною нашого майбутнього.

Категорія: Секрети світу | Переглядів: 9456 | Додав: vodafon | Теги: Феномен НЛО | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 3
0  
1 Tiara   (18.08.2012 11:18) [Матеріал]
I feel saitsifed after reading that one.

0  
2 Lilia   (15.05.2013 13:47) [Матеріал]
це надзвичайно цікаво і пізнавально

0  
3 Michael   (27.11.2014 05:10) [Матеріал]
Здравствуйте

Ваш сайт очень интересный.
Вы можете зарегистрировать ваш сайт в:
1. Топ сайтов Тайны планеты Земля http://top.pokrov.com
2. Каталог по обмену ссылок сайтов Тайны планеты Земля http://directory.pokrov.com
3. Каталог по обмену ссылками http://directory.pokrov22.net

С уважением Администратор сайтов.

Імя *:
Email:
Код *:
Copyright MyCorp © 2023