Світогляд .......
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 94

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Реклама

Новини

Пошук

Реклама

Архів записів

Друзі сайту
Таємниці світу

Хмарка тегів

Вітаю Вас, Гість · RSS 08.02.2023, 15:14

Головна » 2010 » Квітень » 11 » Мішель де Нострадам
16:30
Мішель де Нострадам

Знамениті пророцтва великого французького провидця Мішеля де Нострадамуса не раз інтерпретувалися протягом чотирьох століть.

Протягом історії час від часу народжувалися особистості, наділені могутнім пророчим даром. Серед них особливе місце займає Мішель де Нострадам, більш відомий під псевдонімом латинізоване Нострадамус, який жив на півдні Франції більше 400 років тому і завоював у нашому столітті гучну славу.Життя і праці цієї дивовижної людини епохи Ренесансу XVI століття залишалися загадкою навіть для його сучасників і продовжували хвилювати уяву багатьох поколінні через сторіччя після його смерті. І до цього дня Нострадамус "небесний науковець", ясновидець, доктор медицини, знавець трав, творець косметики і фруктових консервантів - викликає як захоплені оцінки, так і презирство, спонукаючи нас до суперечок та протиріч.
Пророцтва посухи і голоду постійно зустрічаються в пророцтвах Нострадамуса на останні роки перед новим тисячоліттям. Нострадамус бачить 1990-і роки як останні судоми історії, період світов
ого голоду, міжнародних воєн, соціальної боротьби, хвороб і екологічних катастроф в небачених досі масштабах. Астрологічні вказівки, дані пророком, точно датують пік світових посух періодами, коли планети Марс і Меркурій з'єднуються з Місяцем. Таке з'єднання відбулося двічі в 1985 році - на рік, коли 21 африканська нація постраждала від найжахливішого за всю історію голоду, викликаного посухою; у 1987 і 1989 роках жорстока посуха і голод повторилися в Сомалі та Судані. Пророцтва Нострадамуса, що вказують на почастішання посух та голоду, що досягли вершини у Африці на початку 1990-х років, до цих пір не можна скинути з рахунків.
Його десятитомної працю "Центурії", що містить більшу частину з 1104 пророцтв, написаних у формі чотиривіршів-катренів, - одна з нечисленних в історії книг, постійно перевидаються протягом більше 400 років. Множаться і ростуть спроби розшифрувати ці туманні вірші, і в наш переломний час інтерес до пророкувань Нострадамуса вже близький до свого апогею
.

 Нострадамус, зцілив тисячі хворих на чуму за допомогою свого медичного мистецтва і пізнань в властивості трав, не зможе, однак, врятувати від загибелі найближчих йому людей. Охоплений відчаєм після смерті своєї дружини і дітей, він занурюється ще глибше в освоєння пророчого мистецтва, поки не перетворюється на живу легенду завдяки своїй майстерності та таємному знанню.
Королівський будинок Франції, знать та інтелектуали того часу називали Нострадамуса генієм, а проте він накликав на себе гнів католицької інквізиції і страх з боку неосвічених і забобонних людей. Коли деякі пророцтва Нострадамуса справдилися ще за його життя, про нього заговорили при дворах Європи. Але думки розділилися: для кого він був чаклуном, для захисників - "гласом Божим".

Нострадамус помер у 1556 році саме так, як він пророкував. Розділи "Центурій", стосуються Генріха Наваррського, французької революції, Наполеона, Гітлера) Хіросіми, вбивств Кеннеді, висадки людини на Місяць, воїн в Перській затоці і падіння комунізму. Ми також розглянемо пророцтва Нострадамуса, пов'язані вже до нашого майбутнього майбутнього, який іде далеко за межі XX століття. Крім катренів, включених в "Центурії", Нострадамус залишив ряд загадкових згадок про видіння, в яких він прозрівав стан світу аж до 8000 року.  Нострадамус залишив безліч пророкувань про останні сім років перед початком нового тисячоліття. Він, як ми вже знаємо, розглядає 1990-і роки як останні судоми історії. У його пророцтвах останні роки нашого століття постають часом безпрецедентної соціальної напруженості, захворювань, міжнародних воєн, екологічних катастроф і потрясінь в небачених досі масштабах. Однак пророк залишає нам надію на те, що фінальні роки XX століття можуть провіщати щось більше, ніж просто кінець історії. Це найтемніші нічні години напередодні золотого світанку нової епохи світу.

Пророцтва Нострадамуса написані на надзвичайно складній суміші старофранцузької, провансальської і латинської мов. Крім того, вони навмисно затемнені каламбурами і грою слів, ілюзіями і натяками, граматичними хитрощами і прихованими анаграмами. Ці пророцтва вдягнулися у форму чотиривіршів-катренів. Велика частина пророцтв увійшла в десять томів що одержали назву "Центурії". Нострадамус почав писати їх в 1554 році. Перші три Центурії він опублікував у 1555 році. Центурії з 4-ї по 7-у вийшли в світ до 1556 році. Крім кількох спеціальних редакцій останні три Центурії призначались для посмертної публікації. Однак пророча муза Нострадамуса не обмежилася лише цими десятьма томами. Перші три 'Центурії були присвячені новонародженому сину пророка, Сезару  і при публікації автор забезпечив їх "передмовою", що призначалася дитині. Пізніше, відсилаючи коп  і останніх трьох Центурій французькому королю Генріху II, Нострадамус супроводив їх розлогим листом - "Посланням Генріху II", в якому викладав прийдешню історію світу, побачену крізь призму його пророчого трансу. Деякі зауваження про майбутнє містяться також у так званих "ознаки" - зборах розрізнених катренів з альманахів Нострадамуса, що виходили в світ між 1554 і 1567 роками.

До кінця свого життя Мішель де Нострадамус здобув собі таку репутацію, якій міг би позаздрити будь-астролог-лікар-єретик тодішніх часів, і створив "пісочний замок", який виявився здатний пережити століття завдяки тому, що інші люди стали брати участь в його підтримці і пристосуванні до мінливих умов,
 Навіть якщо всі спогади про людину, якою колись був Мішель де Нострадам, в майбутньому зітруться прибоєм часів, піщана мрія його пророцтв навіки залишиться чарівною загадкою, Бо загадки не вмирають.
Іскра життя продовжує жевріти завдяки нашій цікавості, сумнівам і нав'язливій жадобі розкрити таємницю.Таємниця пророцтва завжди буде розбурхувати уяву романтиків. Ми постійно намагаємося накреслити для себе карту майбутнього. Пророк Нострадамус дає вказівки незліченним шукачам скарбів на морському березі, радячи їм, як краще поводитися з його власної "картою" скарбів: "Розумна людина зможе навчитися на моїх пророцтвах того, як шукати правильний шлях, він буде йти по слідах на піску, залишеним тим, хто пройшов по морському березі до нього".Спроби відшукати сенс у пророчих римах цього поета епохи Ренесансу приводили людей до слави та загибелі, до насмішок і помилків, як у тих випадках, коли інтерпретатори не можуть зрозуміти, виповнилося чи вже те чи інше пророцтво або ж йому ще тільки належить здійснитися в майбутньому. Якщо ви спробуєте створити "науку" на основі катренів Нострадамуса або підійти до них з позиції предупереджень і догматизму, то сутність його пророцтв напевно вислизне від вас. У Нострадамуса мало "научного": він - містик. Прикладати здоровий глузд до його віршів - все одно що використовувати тригонометрію, щоб прочитати підтекст поезії Уолта Уїтмена.
Ще п'ять сотень років вони не будуть помічати його. Той, хто був окрасою свого часу, потім раптово станеться велике одкровення, яке вельми задовольнить людей того століття. Граматична старанність призводить до того, що цей катрен може виявитися як пророцтвом, так і пасткою для викриття дутої слави інтерпретаторів-шарлатанів. Майже всі серйозні дослідники спадщини Нострадамуса сприймають цей катрен як повчання, призначене їм самим. Ключ до нього - то, як розшифрувати, які саме "люди" якого саме "сторіччя" будуть "дуже задоволені" коментарем кращого з інтерпретаторів. З іншого боку, абстрагувавшись від усіх явних і прихованих самообманом, видно, що цей катрен може з великим успіхом виявитися короткою повістю про долю самого Нострадамуса, Можливо, він говорить про своїх сучасників, відрахувавши п'ятсот років з часу першої публікації "Центурій", ми отримаємо 2055, в який стане очевидно, хто з тлумачів прочитав Нострадамуса найбільш вірно.
Коли минуть двадцять років правління Місяця, другий прийме владу на 7000 років. Коли виснажене Сонце завершить свій цикл і вирахує свої дні тоді мої пророцтва і загрози будуть здійснені .
Дискусіям про Нострадамуса скоро виповниться 450 років. Наведені вище катрени дають нам вказані на два варіанти можливої тривалості дії його пророчої спадщини. Руссат вважає, що згаданий вище астрологічний цикл відноситься до періоду з 1535 по 1880. Додавши двадцять років до 1535, ми отримаємо 1555-й - рік публікації "Центурій", Завдяки такій інтерпретації тривалість людської історії збільшується і досягає дев'ятого тисячоліття,
Поезія пророцтв необ'єктивна. Але неможливо жити однією лише об'єктивністю, бо лише той, хто не втратив здатності дивуватися кожній миті і вічного дива буття і небуття, зможе осягнути таємницю Всесвіту. Напевно ми можемо сказати лише одне: Нострадамус свідомо постарався завуалювати свої пророцтва. Ще багато століть ми будемо шукати відповіді на запитання, чому сенс його катренів так розпливчасто, і це здивування, бути може, змусить посміхнутися душу одного-єдиного, давно покинувшої нас людини, яка знає правильну відповідь.

Категорія: Секрети світу | Переглядів: 1565 | Додав: vodafon | Теги: Мішель де Нострадам | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0  
1 Alexa   (21.08.2012 07:44) [Матеріал]
That's way more celevr than I was expecting. Thanks!

Імя *:
Email:
Код *:
Copyright MyCorp © 2023